W imieniu Myślenickiego Stowarzyszenia Artystów Muzyków zapraszamy serdecznie na kolejny koncert Polish Art Philharmonic, który odbędzie się w Dobczycach w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym im. Burmistrza Marcina Pawlaka, dnia 15 września o godz. 18.00. Idea koncertu pod nazwą „Korowód Tańców Narodowych - koncert familijny” to wspólnie spędzony czas weekendowy z rodziną przy muzyce. Tematem przewodnim koncertu będą polskie tańce narodowe, które wpisują się w stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Muzyczne akcenty usłyszymy i zobaczymy w wykonaniu orkiestry Polish Art Philharmonic oraz Zespołu Pieśni i Tańca Dobczyce.

Jest to pierwszy taki koncert, którego partnerami są: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach, Stowarzyszenie Wspierania Kultury CHARSTEK oraz Szkoła Muzyczna I stopnia w Dobczycach.
Wykonawcy:
Michał Maciaszczyk-solista i dyrygent,
Adrian Kulik-choreograf,
Paulina Karp-kapelmistrz,
Karolina Vogt-prezentacja multimedialna.
Patronat honorowy:
Jarosław Szlachetka-Poseł na Sejm RP
Jacek Krupa-Marszałek Województwa Małopolskiego
Paweł Machnicki-Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego oraz dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Edukacja Kulturalna 2018.

Patronat medialny:
ITV Myślenice Telewizja Powiatowa,
Miesięcznik Powiatowy SEDNO
Miesięcznik Gminny TAPETA
Dobczycki Portal Informacyjny- DPI

Zapraszamy!
Wstęp wolny.