Strona główna
Koncert "Chopin w Dobczycach." PDF Drukuj Email
czwartek, 18 marca 2010 15:05

 

Inauguracja Roku Chopinowskiego odbyła się 17 marca 2010r.  w auli Zespołu Szkół im. Witolda Wyspiańskiego w Dobczycach.

Więcej…
 
Ślubowanie dzieci Szkoły Muzycznej PDF Drukuj Email
wtorek, 17 listopada 2009 17:26

"Będziemy strzegli honoru i dobrego imienia swojej szkoły i klasy, będziemy szanowali swoich nauczycieli, przełożonych i rodziców, będziemy rozwijać swoje zdolności muzyczne by w przyszłości osiągnąć zamierzone cele" – ślubowali uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia w Dobczycach.

Więcej…
 
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego PDF Drukuj Email
środa, 02 września 2009 12:45

„Dobra szkoła to przede wszystkim mądra szkoła.
Niechaj w pracy (...) wszyscy zaangażowani w nią ludzie (...)
poczują się związani najpiękniejszym zadaniem
– zadaniem cierpliwego i pełnego spokojnej mądrości
ukazywania dojrzewającym ludziom,
jak być człowiekiem naprawdę …”

Te słowa Jana Pawła II stały się mottem i celem pracy dyrekcji i pedagogów Szkoły Muzycznej I stopnia w Dobczycach, która 1 września 2009 r. po raz pierwszy świętowała rozpoczęcie roku szkolnego.
W tym niezwykłym i jakże ważnym dla gminy Dobczyce i jej mieszkańców dniu, uczestniczyło wielu zacnych gości, których Dyrektor szkoły muzycznej powitała słowami ”w tej sali znaleźli się ludzie wrażliwi na piękno muzyki, którzy podobnie czują. Spotkanie takich ludzi na różnych ścieżkach naszego życia jest wielkim szczęściem.”

Więcej…
 
Zaproszenie na otwarcie roku szkolnego PDF Drukuj Email
poniedziałek, 24 sierpnia 2009 12:40

Dyrektor Szkoły Muzycznej I Stopnia w Dobczycach zaprasza uczniów i ich Rodziców na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, które odbędzie się 1 września 2009 roku /we wtorek/ o godzinie 11.30, w sali konferencyjnej Ośrodka Wypoczynkowo- Szkoleniowego “Jałowcowa Góra”.

Istnieje możliwość przewozu osób, które chcą uczestniczyć w rozpoczęciu roku szkolnego  do Ośrodka "Góra Jałowcowa". Wszystkich zainteresowanych transportem prosimy o kontakt z Dyrekcją Szkoły Muzycznej pod nr tel. 012 37-21-716. Bus lub autobus zostanie podstawiony o godz. 11.10 pod strażnicą OSP w Dobczycach.

 
Nominacja na stanowisko Dyrektora Szkoły Muzycznej PDF Drukuj Email
piątek, 21 sierpnia 2009 12:24

Podczas wtorkowej Sesji Rady Miejskiej w Dobczycach pani Monika Gubała, otrzymała z rąk burmistrza Marcina Pawlaka, nominację na stanowisko dyrektora nowo utworzonej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Dobczycach. Pani Dyrektor została powołana na to stanowisko na pół roku. Po tym czasie, zgodnie z ustawą, rozpisany zostanie konkurs na dyrektora placówki.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 271 272 273 274 275 276 następna > ostatnia >>