Szkoła Muzyczna na Słodkiej Majówce.

 

Uczniowie i Nauczyciele Szkoły Muzycznej I stopnia w Dobczycach 13 czerwca 2010 r. wzięli udział w pikniku "Słodka Majówka" organizowanym przez Firmę "Wawel" i Fundację "Wawel z Rodziną". Piknik odbył się w Krakowskim Ogrodzie Doświadczeń.

Dorobek artystyczny Szkoły zaprezentowały trzy grupy:

- "Zespół gitarowy" w składzie: Agnieszka Frankowska, Emilia Kryzia, Klaudia Twardosz, Bruno Szczerkowski, Marta Szpak, Karolina Walas, Piotr Węgrzyn, Klaudia Dobosz, Aleksandra Jasek, Joanna Jaworska, Szymon Banowski oraz Karolina Selwa przygotowany przez panią mgr Jadwigę Wołek i pana mgr Łukasza Dobrowolskiego.

- "Zespół Do, Re, Mi" przygotowany przez panią mgr Izabelę Christ i panią mgr Magdalenę Irzyk

- Trio śpiewające w składzie: Agnieszka Marczewska, Aleksandra Baran i Aleksandra Sitarz przygotowane przez panią mgr Magdalenę Siudyszewską.