Szanowni Państwo - Dyrektorzy i Nauczyciele Szkół Muzycznych,

Szkoła Muzyczna I st. w Dobczycach, Stowarzyszenie Polskich Muzyków Kameralistów oraz Urząd Gminy i Miasta Dobczyce zaprasza do udziału w VI Festiwalu Rodzinnych Zespołów Kameralnych.

UWAGA!!!

W związku z aktualną sytuacją związaną z zagrożeniem epidemicznym VI Festiwal Rodzinnych Zespołów Kameralnych odbędzie się w formie on-line. Nagrania zespołów prosimy przesyłać na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 6 listopada 2020 r. do godziny 12.00.

Z poważaniem,

Magdalena Irzyk

Szkoła Muzyczna I st. w Dobczycach, Stowarzyszenie Polskich Muzyków Kameralistów oraz Urząd Gminy i Miasta Dobczyce zaprasza na  IV Ogólnopolski Festiwal Zespołów Rytmicznych w dniu 6 listopada 2020 roku do Regionalnego Centrum Oświatowo Sportowego im. Burmistrza Marcina Pawlaka, ul. Szkolna 43 w Dobczycach.

Szczegóły w załącznikach.

Karta zgłoszenia znajduje się pod linkiem.

Szanowni Państwo - Dyrektorzy i Nauczyciele Szkół Muzycznych,

Szkoła Muzyczna I st. w Dobczycach, Stowarzyszenie Polskich Muzyków Kameralistów oraz Urząd Gminy i Miasta Dobczyce zaprasza na V Festiwal Rodzinnych Zespołów Kameralnych w dniu 23 listopada 2019 roku do Regionalnego Centrum Oświatowo Sportowego im. Burmistrza Marcina Pawlaka, ul. Szkolna 43 w Dobczycach.

Z poważaniem,

Magdalena Irzyk

Zapraszamy do udziału w V Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej nt. "Konteksty kultury, konteksty edukacji". Podtytuł V edycji konferencji to: "Zarządzanie kulturą w kontekście sektorów kreatywnych". Konferencja odbędzie się w Dobczycach pod Krakowem, w Regionalnym Centrum Oświatowo Sportowym im. Burmistrza Marcina Pawlaka, w dniu 22 listopada 2019 r. Konferencja realizowana jest przy wsparciu finansowym Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu "Rozwój sektorów kreatywnych".

Szczegóły w załączniku.

Zapraszamy do udziału w IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej nt. „Konteksty kultury, konteksty edukacji”. Podtytuł IV edycji konferencji to: "Początki kształcenia muzycznego". Konferencja odbędzie się w Dobczycach pod Krakowem, w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym im. Burmistrza Marcina Pawlaka, w dniu 16 listopada 2018 r. Konferencja realizowana jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego oraz Gminy Dobczyce.

Pliki do pobrania:
Pobierz plik (konferencja2018_komunikat.pdf)konferencja2018_komunikat.pdf541 kB