Szanowni Państwo - Dyrektorzy i Nauczyciele Szkół Muzycznych,

Szkoła Muzyczna I st. w Dobczycach, Stowarzyszenie Polskich Muzyków Kameralistów oraz Urząd Gminy i Miasta Dobczyce zaprasza na V Festiwal Rodzinnych Zespołów Kameralnych w dniu 23 listopada 2019 roku do Regionalnego Centrum Oświatowo Sportowego im. Burmistrza Marcina Pawlaka, ul. Szkolna 43 w Dobczycach.

Szczegóły w załącznikach.

 

Z poważaniem,

Magdalena Irzyk

 

Zapraszamy do udziału w V Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej nt. "Konteksty kultury, konteksty edukacji". Podtytuł V edycji konferencji to: "Zarządzanie kulturą w kontekście sektorów kreatywnych". Konferencja odbędzie się w Dobczycach pod Krakowem, w Regionalnym Centrum Oświatowo Sportowym im. Burmistrza Marcina Pawlaka, w dniu 22 listopada 2019 r. Konferencja realizowana jest przy wsparciu finansowym Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu "Rozwój sektorów kreatywnych".

Szczegóły w załączniku.

Zapraszamy do udziału w IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej nt. „Konteksty kultury, konteksty edukacji”. Podtytuł IV edycji konferencji to: "Początki kształcenia muzycznego". Konferencja odbędzie się w Dobczycach pod Krakowem, w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym im. Burmistrza Marcina Pawlaka, w dniu 16 listopada 2018 r. Konferencja realizowana jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego oraz Gminy Dobczyce.

Pliki do pobrania:
Pobierz plik (konferencja2018_komunikat.pdf)konferencja2018_komunikat.pdf541 kB

Stowarzyszenie Polskich Muzyków Kameralistów oraz Szkoła Muzyczna I stopnia w Dobczycach serdecznie zaprasza do udziału w IV Festiwalu Kameralnych Zespołów Rodzinnych w dniu 17 listopada. Szczegóły na stronie internetowej szkoły. Czwarta edycja odbywa się pod hasłem 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości. Mile widziany repertuar patriotyczny.

Szkoła Muzyczna I st. w Dobczycach, Stowarzyszenie Polskich Muzyków Kameralistów oraz Urząd Gminy i Miasta Dobczyce zaprasza na  III Ogólnopolski Festiwal Zespołów Rytmicznych w dniu 15 listopad 2018 roku do Regionalnego Centrum Oświatowo Sportowego im. Burmistrza Marcina Pawlaka, ul. Szkolna 43 w Dobczycach.

Szczegóły w załącznikach.

Karta zgłoszeniowa pojawi się już wkrótce.