Lista kandydatów zakwalifikowanych i przyjętych oraz niezakwalifikowanych i nieprzyjętych do Szkoły Muzycznej I stopnia w Dobczycach.

Pliki do pobrania:
Pobierz plik (Lista_kandydatów.pdf)Lista_kandydatów.pdf758 kB

Informacja dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie do klasy pierwszej Szkoły Muzycznej I stopnia w Dobczycach na rok szkolny 2020/2021.

Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do szkoły zobowiązani są złożyć wniosek drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. od 20 kwietnia 2020 r. do 10 czerwca 2020 r.

Szkoła Muzyczna I stopnia w Dobczycach zaprasza na kurs przygotowawczy dla kandydatów do nauki w szkole muzycznej. Kurs jest BEZPŁATNY i będzie się odbywał od dnia 02.03.2020 r. w następujących godzinach:

w każdy poniedziałek: 16.30 – 17.00 - dzieci w wieku 8-16 lat (cykl czteroletni) - sala nr 214, I piętro- zajęcia prowadzi pani Magdalena Bednarska,

w każdy wtorek: 17.00– 17.30 - dzieci w wieku 6-10 lat (cykl sześcioletni) – sala 306, II piętro - zajęcia prowadzi pani Karolina Vogt-Grybisz,

w każdy poniedziałek: 15.00 – 15.30 – konsultacje dla uczniów zainteresowanych grą na instrumentach smyczkowych - zajęcia prowadzi pani Magdalena Siudyszewska-Dumicz,

Zapisy bezpośrednio u nauczyciela prowadzącego zajęcia.
Zajęcia odbywają się bezpłatnie.