Ogłoszenia ikonka 2 maja - dzień wolny od zajęć dydaktycznych

IX Festiwal Zespołów Rodzinnych

16.10.2023 Zobacz wszystkie z kategorii Festiwal Zespołów Rodzinnych

W ramach obchodów dni Patrona naszej Szkoły-Franciszka Mireckiego, Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Festiwalu Zespołów Rodzinnych.

IX Festiwal Rodzinnych Zespołów Kameralnych

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Gminy Dobczyce reprezentowanej przez Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce Tomasza Susia.

1. Organizatorem IX Festiwalu Zespołów Rodzinnych jest Szkoła Muzyczna I stopnia im. Franciszka Mireckiego w Dobczycach oraz Stowarzyszenie „Oczarowani Muzyką”
  2. Festiwal odbędzie się dniu 25 listopada 2023 roku w Hotelu Dobczyce ul. Jałowcowa 30, godz. 11.00.
  3. Celem Festiwalu jest:
  • stworzenie platformy wykonawczej dla zespołów rodzinnych;
  • promocja muzykowania rodzinnego, amatorskiego i profesjonalnego;
  • prezentacja rodzinnych zespołów muzycznych;
  • muzyczna integracja wielopokoleniowa;
  • aktywizacja muzyczna i kulturalna społeczności lokalnych;
  • budowanie postaw patriotycznych;
  1. Festiwal adresowany jest do wszystkich grup wiekowych, muzyków amatorów i muzyków profesjonalnych.
  2. Festiwal ma zasięg makroregionalny i obejmuje województwo małopolskie.
  3. Każdy zespół prezentuje program muzyczny do 10 minut na dowolny skład instrumentalny, instrumentalno-wokalny lub wokalny.
  4. Uczestnicy biorący udział po raz kolejny w Festiwalu zobowiązani są do wykonania programu artystycznego innego niż w poprzednich latach.
  5. Organizatorzy zapewniają uczestnikom instrument klawiszowy oraz instrumenty perkusyjne. Pozostałe instrumenty uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie.
  6. Organizatorzy zapewniają nagłośnienie oraz możliwość przeprowadzenia próby akustycznej przed występem zgodnie z harmonogramem.
  7. Zgłoszenia będą przyjmowane poprzez wypełnienie formularza Google. Link do formularza dostępny jest na stronie internetowej szkoły www.szkolamuzyczna.dobczyce.pl w zakładce Dni Muzykowania Zespołowego i Rodzinnego. W zgłoszeniu należy określić dokładne zapotrzebowanie w zakresie instrumentów oraz wyposażenia sceny.
  8. Festiwal ma charakter nie rankingowy, wszystkie zespoły otrzymają dyplomy uczestnictwa i upominki.
  9. Termin zgłaszania zespołów upływa 17 listopada 2023 roku.
  10. Harmonogram przeglądu zostanie ogłoszony do dnia 24 listopada 2023 r. wraz z harmonogramem prób.
  11. Organizatorzy nie pokrywają kosztów podróży i wyżywienia uczestników.
  12. Organizatorzy zastrzegają możliwość wprowadzenia limitu zgłoszeń. O kwalifikacji decyduje kolejność kompletnych zgłoszeń (wypełnienie formularza Google).
  13. Zgłaszający, poprzez wysłanie zgłoszenia, oświadcza, iż zarówno on jak i wszyscy uczestnicy wchodzący w skład zespołu akceptują regulamin Festiwalu oraz posiadają zgody na przetwarzanie ich danych osobowych na cele organizacji i przebiegu Festiwalu, oraz na utrwalanie i rozpowszechnianie ich wizerunku na stronach internetowych Szkoły Muzycznej I st. im. F. Mireckiego w Dobczycach i Urzędu Miasta i Gminy Dobczyce i we wszelkiego rodzaju sprawozdaniach. Administratorem przetwarzanych danych osobowych jest: Szkoła Muzyczna I stopnia im. F. Mireckiego w Dobczycach, ul. Szkolna 43, 32-410 Dobczyce, e-mail sekretariat@szkolamuzyczna.dobczyce.pl, telefon 12 274-20-78, reprezentowana przez Dyrektor – Magdalenę Irzyk. Inspektorem Ochrony Danych Osobowych jest Pani Sylwia Wierciak, mail: iodcuw@cuw.dobczyce.pl. Dane osobowe są przetwarzane w celu udzielonych zgód. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa powszechnego. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Uprawnionym przysługuje prawo wglądu do zebranych danych osobowych i żądania ich uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania, lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane.
  14. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: sekretariat@szkolamuzyczna.dobczyce.pl.