Lista dzieci przyjętych do Szkoły Muzycznej

20.08.2009 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Poniżej prezentujemy Państwu listę kandydatów przyjętych do Szkoły Muzycznej I Stopnia w Dobczycach.

Na przesłuchania zgłosiło się 140 dzieci, do szkoły dostały się 63 osoby, w tym 29 w cyklu sześcioletnim, 22 w cyklu czteroletnim I klasa oraz 12 w cyklu czteroletnim II klasa.  Została również utworzona lista rezerwowa. Dzieci, które się na niej znalazły, będą przyjmowane bez egzaminów na miejsca, które zwolnią sie w trakcie roku szkolnego. Dodatkowo obecność na liście rezerwowej będzie brana pod uwagę podczas przyszłorocznych przesłuchań do szkoły.

„Cieszymy się, że Szkoła Muzyczna w Dobczycach cieszy się dużą sympatią i zainteresowaniem. – powiedziała Monika Gubała – Dyrektor Szkoły Muzycznej I Stopnia w Dobczycach. Chcielibyśmy, aby każdy mógł skorzystać z jej oferty edukacyjnej, ale niestety nie pozwalają na to ograniczenia lokalowo – finansowe. Szkoła jest młodą placówką i chcemy, żeby się rozwijała, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych na przyszły rok. Być może przed przyszłorocznymi egzaminami wstępnymi zostaną uruchomione kursy przygotowawcze.”

Dzieci, które nie znalazły się na liście podstawowej oraz liście rezerwowej mogą przystąpić do egzaminu w roku przyszłym, do czego serdecznie zachęcamy.