Ogłoszenia ikonka 25 kwietnia - dzień wolny od zajęć dydaktycznych - Ogólnopolski Konkurs Gitarowy

Anna Policht – przewodnicząca

Ilona Filipkowska – wiceprzewodnicząca

Monika Drzygiel – sekretarz

Szanowni Państwo,

Nasze dzieci uczestniczą w życiu Szkoły Muzycznej w różnych formach: warsztatach, koncertach, konkursach itp., które pozwalają im bardziej się rozwinąć. Praca jaką nasi młodzi muzycy wkładają w swoje wykształcenie wymaga od nich ogromu poświęceń i wytrwałości, co bezsprzecznie powinno być doceniane i nagradzane – taką możliwość dają fundusze Rady Rodziców.

Wszystkie przedsięwzięcia i decyzje Rady Rodziców są zależne wyłącznie od wpłat na fundusz.
Nasze działania oparte są przede wszystkim na dofinansowaniach uczniów i różnych projektów szkolnych, i z tego jesteśmy w pierwszej kolejności rozliczani, i na tej podstawie oceniani. Mimo wielkich chęci i nie raz dużego wysiłku – bez Państwa finansowego wsparcia niewiele da się zdziałać.

Zwracamy się zatem z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe działań Rady Rodziców.

Rada Rodziców po pierwszym zebraniu w roku szkolnym 2023/2024, ustaliła nową wysokość wpłat (jest to pierwsza zmiana od prawie 10 lat):

na pierwsze dziecko – 120 zł, na drugie – 60 zł,
a każde następne dziecko jest zwolnione z tej opłaty.

Wpłaty mogą być dokonywane okresowo:

• miesięcznie (12 zł / 6 zł),
  • semestralnie (60 zł / 30 zł)
  • rocznie (120 zł / 60 zł).

Będziemy niezmiernie wdzięczni jeżeli Państwo dołączą do grona osób wspierających finansowo nasze działania.

Z góry dziękujemy.

Rodzicom, którzy dokonali już wpłat bardzo dziękujemy i prosimy o dopłatę do ustalonych kwot.

Wpłat można dokonywać u P. Sylwii w sekretariacie oraz na konto.

Nr konta: 37 86020000 0000 0262 7980 0001