Ogłoszenia ikonka 25 kwietnia - dzień wolny od zajęć dydaktycznych - Ogólnopolski Konkurs Gitarowy

KURS MISTRZOWSKI

Kursy Mistrzowskie

Zapraszamy serdecznie na mistrzowskie kursy instrumentalne: skrzypce, wiolonczela, fortepian.

DLA KOGO?

Kursy przeznaczone są dla dzieci (od 8 roku życia) i młodzieży szkół artystycznych I i II stopnia oraz studentów uczelni muzycznych.
Prowadzący daną klasę instrumentu zastrzega sobie prawo do
doboru uczestników z pośród wszystkich chętnych zgłoszonych na kurs.

W indywidualnych przypadkach istnieje możliwość udziału w kursach bez noclegów.
W takiej sytuacji należy skontaktować się z impresariatem telefonicznie lub mailowo.

GDZIE?

Dobczyce – miasto w województwie małopolskim, w powiecie myślenickim. Malownicza gmina położona około 30 km na południe od Krakowa. Usytuowana jest na Pogórzu Wielickim w sąsiedztwie Beskidu Makowskiego i Wyspowego, w dolinie rzeki Raby. Gminę o powierzchni 66,4 km2 zamieszkuje ok. 15 tys. osób. Jest ona typowym przykładem gminy miejsko – wiejskiej.

Ważnym i zarazem charakterystycznym elementem dobczyckiego pejzażu jest Jezioro Dobczyckie i spoglądający na miasto ze Wzgórza Starego Miasta XIV – wieczny zamek.

Zgodnie z podziałem administracyjnym Polski gmina Dobczyce znajduje się w województwie małopolskim, w powiecie myślenickim. Od zachodu graniczy z Myślenicami i Sieprawiem, a od północy z Wieliczką.

Bogata historia, zabytki, wspaniałe walory krajobrazowe, istniejąca infrastruktura turystyczna oraz liczne wydarzenia kulturalne sprawiają, iż tereny te są atrakcyjną bazą wypadów weekendowych dla mieszkańców Krakowa i miejscem odpoczynków dla licznie przyjeżdżających tu turystów.

Również połączenie komunikacyjne z gminą jest bardzo korzystne ze względu na przecinające się tu drogi wojewódzkie nr 964 Wieliczka – Mszana Dolna i nr 967 Myślenice – Bochnia oraz biegnące w pobliżu drogi krajowe Kraków – Zakopane i Kraków – Tarnów.

IMPRESARIAT ARTYSTYCZNY
„Oczarowani Muzyką”